Сергій | 2018-03-26 08:09:16

Печіння при сечовипучканні

Доброго дня. З недавнього часу відчуваю дискомфорт, а саме печіння в обастіголовки при сечовипусканні. Також з'явився неприємний запах під крайньою плоттю. Аналізи крові та сечі за цей період здавав, але там все нормально. Що це може бути? Що мені робити? Печіння не проходить вже місяць. Дякую

Ответы врачей 1

Чумак Александр Анатольевич
Адрес: Место работы: КНП «КДЦ» Шевченковского района г. Киева, филиал №3, ул. Рижская, 1 ( м. Дорогожичи).
Телефон: Телефон: ( для сообщений) 099-500-09-09 Сайт: chumakurolog.com
Дані симптоми не специфічні і можуть зустрічатися при багатьох станах, частіше усього при запаленні уретри, простати різноманітного генезу, а також при мікротравмі уретри солями при так званому "сольовому діатезі". Необхідний огляд уролога для встановлення діагнозу і отримання рекоменюацій по лікуванню та профілактиці. Перед консультацією бажано здати загальний аналіз сечі. Потрібно вживати достатньо води.