Доброго дня, підкажіть будь ласка яка кількість УЗІ повинна бути за період вагітності. Я зробила...

Есть ответ
Доброго дня, підкажіть будь ласка яка кількість УЗІ повинна бути за період вагітності. Я зробила діагностику на 5-6тижд. потім на 14,16, маю робити 24,5 тижд. Чи це не забагато, чи можна цим зашкодити дитині.Також у мене таке питання: які аналізи та дослідження потрібно пройти на 24тижд. вагітності. Буду вдячна за допомогу.

Ответы врачей

Березовская Елена Петровна

Березовская Елена Петровна

Аналіз крові на гемоглобін, аналіз сечі на білок, кров на сифіліс, ВІЛ, токсоплазмоз, мазки на гонорею та інші інфекції, у більшості групи жінок - кров на цукор та глюкозо-толерантний тест. Вимірювання тиску крові регулярне.

Березовская Елена Петровна

Березовская Елена Петровна

Взагалі, в питаннях здоров"я немає поняття "обов"язково" ща виключенням тих проблем, які стикуються на кримінальними питаннями, тому що це ВАШЕ тіло, і тільки ви, і ніхто інший, може вирішувати питання проходження різноманітних процедур, діагностичних тестів та лікування. Ми рекомендуємо проходити УЗІ в 11-14 неділь (як частина пренатального скринінгу), в 19-20 неділь як анатомічна будова плоду, потом в 26-28 неділь, тобто три рази, якщо вагітність протікае нормально і жінка не є в группі риску. Можна провести УЗІ перед пологами в 38 неділь, хоча це не обов"язково. У всіх інших випадках ми рекомендуємо (але не зобов"язуємо) проходити обстеження частіше.

ВХОД или регистрация

Забыли пароль?

Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая «Зарегистрироваться»
вы соглашаетесь с правилами пользования

Войти с помощью:

Назад