Доброго дня, підкажіть будь ласка яка кількість УЗІ повинна бути за період вагітності. Я зробила...

Доброго дня, підкажіть будь ласка яка кількість УЗІ повинна бути за період вагітності. Я зробила діагностику на 5-6тижд. потім на 14,16, маю робити 24,5 тижд. Чи це не забагато, чи можна цим зашкодити дитині.Також у мене таке питання: які аналізи та дослідження потрібно пройти на 24тижд. вагітності. Буду вдячна за допомогу.

Ответы врачей 2

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Аналіз крові на гемоглобін, аналіз сечі на білок, кров на сифіліс, ВІЛ, токсоплазмоз, мазки на гонорею та інші інфекції, у більшості групи жінок - кров на цукор та глюкозо-толерантний тест. Вимірювання тиску крові регулярне.
30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Взагалі, в питаннях здоров"я немає поняття "обов"язково" ща виключенням тих проблем, які стикуються на кримінальними питаннями, тому що це ВАШЕ тіло, і тільки ви, і ніхто інший, може вирішувати питання проходження різноманітних процедур, діагностичних тестів та лікування. Ми рекомендуємо проходити УЗІ в 11-14 неділь (як частина пренатального скринінгу), в 19-20 неділь як анатомічна будова плоду, потом в 26-28 неділь, тобто три рази, якщо вагітність протікае нормально і жінка не є в группі риску. Можна провести УЗІ перед пологами в 38 неділь, хоча це не обов"язково. У всіх інших випадках ми рекомендуємо (але не зобов"язуємо) проходити обстеження частіше.