Анна | 2018-03-29 21:08:21

Що робить при мушці в оці

Добрий вечір! В мене таке питання, мені офтальмолог приписала капати в очі йод, я здивувалася бо йод навіть шкіру може попекти не те що очі, коли я це сказала лікар сказала щоб я " не уменечела" і її слухала... Чи правда є способ вилічити очі йодом і не осліпнути на завжди? Чи лікують таким способом інші офтальмологи, може я просто відстала від новизни, і що робити якщо в оці з'явилася мушка і крім йоду в око більше не чого не приписують?

Ответы врачей 2

Красуцкий Виктор Иосифович
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Димитрова, 5 Б, Главный врач офтальмологической клиники 'Эксимер'
Телефон: (044) 238 68 00
Доброго дня! Мали на увазі калій йод 2% - це краплі для очей.
Дубровская Елена Александровна
Адрес: Клиника "Into-Sana"
Телефон: (044) 393-00-00
Добрий вечір. Лікар прописала Калій йод 2% очні краплі. Їх призначають при «мушці в оці». Йод капати не можна! Добре що ви перепитали.