Світлана | 2018-04-02 17:30:25

Корь

В четвер були з донькою в гостях у знайомих, в пятницю у їх сина почався нежить, температура,в неділю з'явилася сип, викликали лікаря , діагноз кір. Хлопчик був непривитий. У мене, 40 років, остання вакцинація в 17 років, у доньки 17 років з епілепсією одна вакцинація в 5 років. —чи є аналізи, щоб дізнатися, чи ми заразилися? —якщо припустити, що ми заразилися, з якого дня після контакту ми є заразними для оточуючих? Чи може донька ходити до школи, спілкуватися з людьми? Чи потрібно сидіти вдома в карантині? —наскільки ми є небезпечними для привитих дітей 3 і 12 років, дорослих віком після 30 і 60 років? Для онкохворих дорослих? Дякую

Ответы врачей 1

Сухов Юрий Александрович
гепатолог, вирусолог, инфекционист
Адрес: г. Киев, кафедра инфекционных болезней НМАПО имени П. Л. Шупика, городская клиническая больница Киева №4
Телефон: Рабочий телефон: +38 (044) 3629952; E-mail: [email protected], при необходимости и личной договоренности возможны дистанционные консультации по Skype или Viber, WhatsApp, Telegram: +38095 0001963
Є дослідження для визначення наявності захистного титру специфічног імунитету, зробити його на початок...