Надія | 2018-04-04 23:31:12

Свербіж

Мене вже десь 2 або 3 місяці турбує свербіж в області ануса. Іноді перестає, а потім знову починається. Я кілька разів вводила свічки Реліф (мені порадила гіннколог) але воно щось не сильно допомогло. Порадьте, будь ласка, що робити

Ответы врачей 2

Специалист
Здравствуйте. Зуд в этом месте может возникать по самым разным причинам: гельминты, сахарный диабет,кандидозный перианальный дерматит,гарднереллез,дисбактериоз кишечника,хронический дискомфорт,хламидиоз,шанкр прямой кишки, болезнь Крона - наиболее распостраненные из них.Попробуйте триакутан.Не поможет - записывайтесь на консультацию,рад буду помочь.Поставлю точный диагноз и назначу эффективное лечение.Счастья,удачи.
Косенко Александр Петрович
хирург, проктолог
Адрес: Київ, бул.Т.Шевченка-17, КМКЛ №18, хірургічний корпус, 3-й поверх
Телефон: 8-050-330-15-15, [email protected]
це може бути дерматит або ентеробіоз, і тоді Реліф не допоможе. Шукайте відповідь на proctolog.net.ua або на kosenko.org