Ліля | 2018-04-05 18:12:35

Вагітність

Доброго дня! 4 роки тому мені видалили щитовидну зализу(карцинома). Зараз на гормональній терапії. Вирішили планувати вагітність. Здала аналізи. Чи є вони в нормі на даний момент для планування вагітності? Антитiла до тиреоглобулiну <20 Тиреотропний гормон 1,404 мкОд/мл Трийодтиронін вільний 3,97 пг/мл Тироксин вільний 1,28 нг/дл

Ответы врачей 1

Панькив Владимир Иванович
Доброго дня! Показники гормонів дозволяють Вам спокійно планувати вагітність. Бажаю успіху!