Доброго дня шановні кардиологи.вчара я їздила в дитячу клінічну лікарню № 1 навідувати діток з...

Доброго дня шановні кардиологи.вчара я їздила в дитячу клінічну лікарню № 1 навідувати діток з дитячого будинку, так ось там є хлопчик Юрочка йому 3 міс. в нього дуже складна патологія серце знаходиться справа, але це не все воно в нього трикамерне.в мен запитання чи можливо врятувати таку дитинку, чи він приречений на смерть найблиижчим часом. .всіх подробиць не знаю знаю що возили його в інститут Амосова на обстеження.будьласка мені потрібно знати чи можна врятувати цю дитинку. я запитутю не для того, щоб розводити "соплі слюні" а для того що можливо треба шукати спонсора/ів.дякую за увагу

Ответы врачей 2

Саражин Константин Иванович
Адрес: г. Черкассы, Украина, ул. Мечникова, 25.
Телефон: 380472322443
Точно сказать не могу. Знаю, что єто отдельная структура, которая находиться (или находилась, т.к. біл слух, что они переехали) на територии института Амосова. Занимаются они исключительно детской кардиохирургией. Поспособствовать попасть к ним не имею возможности. Я не киевлянин. А очередей там, насколько я помню нет.
Саражин Константин Иванович
Адрес: г. Черкассы, Украина, ул. Мечникова, 25.
Телефон: 380472322443
Всё зависит от того, что сказали в Амосова. Можно ещё у Емца проконсультироваться. Он занимается именно детской кардиохирургией