lyubov_homon | 2018-04-12 13:24:02

Допоможіть будь ласка

Добрий день. Мені 23 роки, я на 34 тижні вагітності, випорожнення калу лише раз в тиждень, і дуже сильні потуги при цьому процесі. ПІсля випорожнення на бумазі залишаються сліди крові. І ще калл майже чорного кольору, я думаю можливо це від препарату для підвищення гемоглобіну (Мальтофер Фол). Чи це може бути геморой чи це запори регулярні? але до вагітності я також ходила в туалет раз на тиждень, просто не звертала на це увагу.

Ответы врачей 2

Косенко Александр Петрович
хирург, проктолог
Адрес: Київ, бул.Т.Шевченка-17, КМКЛ №18, хірургічний корпус, 3-й поверх
Телефон: 8-050-330-15-15, [email protected]
Следует лечить запоры - диета 3, небольшие водные клизмы ежедневно 2р/д. На фоне приёма железа м.б. чёрный стул - прекратите на пару дней и понаблюдайте. Геморрой кровит при натуживании. Приходите на консультацию. Смотрите также информацию на сайтах PROCTOLOG.NET.UA и KOSENKO.ORG
Лысенко Виталий Николаевич
Адрес: г. Одесса, Украина, Дорожная больница
Телефон: 048 771460 0679086595

Цвет из за препаратов железа. Пользуйтесь грушей для очистки кишечника.