Ярослава | 2018-04-13 11:03:09

токсоплазмоз

помогите разобраться с анализами, а то меня напугали что все по ним ну очень плохо, и это не лечится((( в тоже время мне назначили такие препарати - дараприм и сульфадоксин. ((( Пока не знаю как быть. С кем еще консультироваться по этому поводу((( Результаты: 1. Toxoplasma gondi (антитiла) IgG - 16,6 (Референтні значення - Антитіла: меньше 0,9 Од - негативний результат 0.9-1.1 Од пограничне значення; (рекомендовано повторне дослідження через 2 неділі) більше 1.1 Од - позитивний результат 2. Авiднiсть 97% (Референтні значення - Авідність: до 40% - первинна інфекція до 4х місяців 40-60% -"сіра" зона, вказує на пізню стадію первинної інфекції більше 60% - наявність протективного іммунітету (паст-інфекція)). 3. ДНК Токсоплазма гондіі - Не виявлена (Референтні значення - не виявнена; Аналітична чутливість дослідження більше 200 копій ДНК/мл) 4. IG A - 180 (Референтні значення -Дорослі: 70 – 400) 5. IgG – 1533 (Референтні значення -Дорослі: 700 – 1600) 6. IgM – 132 (Референтні значення -Дорослі: 40 – 230) 7. Імуноглобулін E загальний (IgE Total) - 113.3 (Референтні значення -Дорослі: до 100,0) 8. Лейкоцитарна формула (Мікроскопічний підрахунок) Паличкоядерні нейтрофіли (%) 2 (Референтні значення - 1-6 %) Сегментоядерні нейтрофіли (%) 46 (Референтні значення - 47-72%) Лімфоцити (%) 42 (Референтні значення - >15 років - 19%-37%)

Ответы врачей 1

Сухов Юрий Александрович
гепатолог, вирусолог, инфекционист
Адрес: г. Киев, кафедра инфекционных болезней НМАПО имени П. Л. Шупика, городская клиническая больница Киева №4
Телефон: Рабочий телефон: +38 (044) 3629952; E-mail: [email protected], при необходимости и личной договоренности возможны дистанционные консультации по Skype или Viber, WhatsApp, Telegram: +38095 0001963
1 - Здравствуйте; 2 - по приведенным данным по поводу токсоплазмоза, Вы нуждаетесь в дообследовании и консультации инфекциониста, но из них не вытекает необходимость назначения терапии токсоплазмоза. Можете обратиться лично, дистанционно или планово, бесплатно прийти 17.04.2018 на клинический разбор.