вадим | 2018-04-17 22:07:16

хламадіоз

доброго вечора!вирішили з дружиною завести дитину,але перед тим пройти медичний охляд під час огляду у дружини виявили хламадіоз.я наданий момент знаходжусь у відрядженні у іншому місті і вже тут пройшов огляд і у мене не виявили хламадіоз!тому таке питання як так що вона хвора а я ні?і чи можна підозрювувати дружину у зраді?оскільки хламадіоз передаєця статевим шляхов

Ответы врачей 1

Люлько Сергей Владимирович
Адрес: +380675000249 www.LiulkoMD.com.ua (персональный сайт) Киев, Центр урологии, ЛДЦ "Добробут", ул. Семьи Идзиковских, 3
Вопрос чего вы хотите? В зависимости от того, как вы подготовились к анализам, в какой лаборатории вы сдавали, как у вас набрали материал - то у вас может быть не выявлен хламидиоз. Перездайте анализ с правильной подготовкой в нормальной лаборатории и качественным забором материала.