НАДІЯ | 2018-04-18 13:45:54

Лікування лямбліозу

Доброго дня, Юрію Олександровичу! Прошу Вашої консультації. Близько трьох місяців у мене спостерігаються болі у правому підребер'ї, зробила УЗД - ознаки холецеститу, правобічного нефротозу. Лікар гастроентеролог мені призначила - цинарікс форте, і додатково дала направлення на проходження аналізу на антитіла до аскаридів та лямблій (кров з вени). Згідно результатів аналізів - аскаридів не виявлено , а лямблії - (сумарні антитіла до антигенів), пише що виявлено ОЩ=1,052, ГЗ=0,350. (як це розшифрувати??). Згідно цих аналізів лікар гастроентеролог призначила мені додатково - офор по 2 рази на день протягом 5 днів та біле вігулля. Однак, прочитавши деяку інформацію в інтернеті в мене виникли сумніви щодо точності дозування, оскільки однією із діючих речовин офору, яка саме діє на лямблії є орнідазол, я прочитала в інтернеті лікування лямбіозу орнідазолом. В інстукції орнідазолу написана така схема лікування - "Лямбліоз. Дорослим і дітям з масою тіла понад 35 кг призначати 3 таблетки одноразово ввечері; дітям з масою тіла менше 35 кг – одноразовий прийом дози 40 мг/кг маси тіла на добу. Тривалість лікування становить 1-2 дні." Мені 25 років, тобто мені потрібно випити 3 таблетки одноразово на ввечері, скільки днів , один чи два?? Я не знаю тепер, що мені робити, яким чином лікувати лямбліоз?? офором чи купити орнідазолом і в яких дозах? Буду щиро вдячна Вам за допомогу .

Ответы врачей 1

Сухов Юрий Александрович
гепатолог, вирусолог, инфекционист
Адрес: г. Киев, кафедра инфекционных болезней НМАПО имени П. Л. Шупика, городская клиническая больница Киева №4
Телефон: Рабочий телефон: +38 (044) 3629952; E-mail: [email protected], при необходимости и личной договоренности возможны дистанционные консультации по Skype или Viber, WhatsApp, Telegram: +38095 0001963
Доброго дня. Раджу Вам зробити дуоденальне зондування з бак. посівами та визначенням простійших. Це - важлива лікувально-діагностична процедура. Корегувати лікарські призначення без очної або дистанційної консультації не можливо. Офор дійсно треба пити не меньш 5-7 днів...