Таня | 2018-04-22 17:41:05

Молочниця

Доброго дня, кілька днів вже мене турбують виділення, вони білуваті з кисловатим запахом, схожі як при молочниці, але мене нічого більш не турбує, свербіжу і печіння немає, що це може бути?

Ответы врачей 1

Силаева Ольга Петровна
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Киев, МЦ «ADONIS Family».
Скоріше за все, це варіант норми. Запах виділень може змінюватись залежно від багатьох чинників, в тому числі від дня циклу, виду харчування, тощо.