Оля | 2018-04-27 17:39:49

Наліт на мигдалинах

Доброго дня. Підскажіть мені, буть ласка, у моїй справі. У мене на мигдалинах якийсь білий наліт, ні слабості в організмі, чи ломоти у тілі не відчуваю. І горло і мигдалини не болять навіть при ковтанні. Побачила я його вчора, прополоскала солево-содовим розчином, але наліт залишився. Підскажіть, буть ласка, що це може бути. Одразу дякую за відповідь.

Ответы врачей 1

Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Добрый день! Миндалина выполняет дренирующую функцию, т.е. то что есть в лакунах она способна выводить наружу ( это может быть вполне допустимо). Возможное есть нарушение микрофлоры минадлин, при это так же будет присутствовать налет. Однозначно сдайте мазок из миндалин на флору.