Дана | 2018-05-03 06:42:47

Дисплазия

Добрый день! Делали пап тест в лабораториях дила и синэво , ставят 1ст дисплазии, в обл больнице также брали биопсии и ставят 1ст... направили на консультацию в онкодиспанцер там ставят 3... Как так. Кто прав , и как проверить ?

Ответы врачей 1

Соломенко Ольга Николаевна
Адрес: МЦ «Into-Sana», Киев Днепровская Набережная 25.
Телефон: Узнать часы приема и записаться на прием можно по телефону: 044-393-00-00
Добрий день. Такий результат можливий, оскільки при цитологічному обстеженні досліджуються в основному поверхневі шари клітин, тоді як зміни можуть бути в більш глибших шарах. Тому остаточний дігноз ставиться після гістологічного дослідження матеріалу, який беруть під час біопсії. Ви можете забрати гістологічний препарат (скельця) в онкодиспансері і проконсультуватися в будь якій іншій лабоаторії, яка проводить такі дослідження.