Маша | 2018-05-03 09:54:14

Результати аналізів

Доброго дня цитологія показала дисплазію 3тип. Перездавши цей аналіз результат наступний в томуж закладі те саме дисплазія, але в іншій лаболаторії висновок NILM(рідинна цитологія). Питання кому вірити яким результатам? Друге питання як часто можна здавать цитологію

Ответы врачей 1

Соломенко Ольга Николаевна
Адрес: МЦ «Into-Sana», Киев Днепровская Набережная 25.
Телефон: Узнать часы приема и записаться на прием можно по телефону: 044-393-00-00
Добий день. З профілактичною метою цитологія проводиться 1 раз в рік, у всіх інших випадках частота проведення цитологічного обстеження вирішується індивідуально. У вашому випадку рекомендую пройти додаткове обстеження кольпоскопію, щоб зрозуміти який аналіз вірний і що потрібно робити далі. Можливо ввам потрібно буде пройти курс лікування чи інші дообстеження. Для цього необхідно звернутися до лікаря гінеколога на прийом.