На работу устроилась за месяц до выхода в декрет. Теперь руководитель заставляет отказаться от получения...

На работу устроилась за месяц до выхода в декрет. Теперь руководитель заставляет отказаться от получения ежемесячного пособия до 3-х лет. Бухгалтер доказывает ему, что эта выплата ущемляет других работников в плане получения путевок в санатории и др. социальных выплат. Действительно ли это так ? Если нет, то как мне ето доказать?

Ответы врачей 1

Специалист
В даному випадку ця виплата не обмежує інших робітників в плані отримання путівок в санаторії та інших соціальних виплат, тому що роботодавець нараховує на заробітну плату робітників встановлений процент який потім перераховується до соцстраху. Потім коли здійснюється виплата роботодавцем відповідної допомоги своїм робітникам , то ця сума повертається соцстрахом роботодавцю.
Але неможливо платити за путівки коли є заборгованість перед жінкою, котра в декретній відпустці.