Подскажите, пожалуйста, вопрос по охране материнства.Раньше у нас на предприятии женщинам, имеющим двух и больше...

Подскажите, пожалуйста, вопрос по охране материнства.Раньше у нас на предприятии женщинам, имеющим двух и больше детей до 14 лет, давали дополнительный оплачиваемый отпуск до 5 дней и не оплачиваемый на 14 дней. Знаю, что это было не по желанию администрации, а по Закону Украины(только уже не помню названия). А в Колдоговоре на 2006 год я обнаружила только пункт в котором предусматривается предоставление на усмотрение администрации не оплачиваемых 14 дней. Что-то изменилось в Законе?

Ответы врачей 1

Специалист
Згідно ЗУ”Про відпустки”
ст. 19. Додаткова відпустка працівникам, які мають дітей
Жінці, яка працює і має двох або більше дітей віком до 15 років, їй надається щорічна додаткова оплачувана відпустка тривалістю 7 календарних днів без урахування святкових і неробочих днів.
За наявності деяких підстав для надання цієї відпустки її загальна тривалість не може перевищувати 14 календарних днів.
Що до колективного договору на 2006 рік і пункту в якому передбачається надання на розсуд адміністрації не оплачуваних 14 днів то в ст.26
Відпустка без збереження заробітної плати за згодою сторін
Де вказано що за сімейними обставинами та з інших причин працівнику може надаватися відпустка без збереження заробітної плати на термін, обумовлений угодою між працівником та власником або уповноваженим ним органом, але не більше 15 календарних днів на рік.