Добрий день. Підкажіть будь-ласка

Добрий день. Підкажіть будь-ласка.7.10.05 я вийшла у декретний відпуск по другій дитині, а 10.10.05р. закінчився декрет по першій дитині, 2.01.06 я родила сина. Чи повинні мені оплатити місяці 10.05, 11.05, 12.05р, на роботі, якщо так то в якому розмірі, і на який закон можна зіслатись? Дякую.

Ответы врачей 1

Специалист
В даному випадку можна зіслатися на ЗУ “Про державну допомогу сім’ям з дітьми” де в ст. 8 вказано Умови надання і тривалість виплат допомоги сім’ям у зв’язку з вагітністю та пологами.
Підставою для призначення жінкам допомоги у зв’язку з вагітністю та
пологами є видана в установленому порядку довідка лікувального закладу встановленого зразка.
Допомога у зв’язку з вагітністю та пологами призначається, якщо звернення за нею надійшло не пізніше шести місяців з дня закінчення відпустки у зв’язку
з вагітністю та пологами, і виплачується жінкам за весь період відпустки,
тривалість якої становить 70 календарних днів до пологів і 56 календарних днів після пологів.
Допомога у зв’язку з вагітністю та пологами надається у розмірі 100 відсотків середньомісячного доходу жінки, але не менше 25 відсотків від розміру встановленого законом прожиткового мінімуму для працездатної особи із
розрахунку на місяць. 483х25% = 120.75