Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста, как производятся выплаты денежного пособия по рождению ребенка, имеет ли значение если...

Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста, как производятся выплаты денежного пособия по рождению ребенка, имеет ли значение если я состою на учете в одном городе, а прописана в другом месте, куда надо обращаться и вообще, подскажите весь механизм или где об этом можно узнать.Имеет ли значение срок беременности постановки на учёт?

Ответы врачей 1

Специалист
Відповідно до ЗУ “Про державну допомогу сім’ям з дітьми”
Ст. 7 Право на допомогу у зв’язку з вагытныстю та пологами.
Виплати у зв’язку з вагітністю та пологами здійснюються, якщо звернення
за нею надійшло не пізніше шести місяців з дня закінчення відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами, і виплачується жінками за весь період відпустки, тривалість якої становить 70 календарних днів до пологів і 56 календарних днів після пологів.
Взагалі можна ставати на облік не за місцем реєстрації, але щоб в майбутньому не виникло проблем з виплатою допомоги то потрібно ставати на облік за місцем реєстрації.
Для отримання допомоги вагітна жінка повинна стати на облік в жіночу
консультацію на 10-12 тижні вагітності.