Добрый день. Подскажите, какие выплаты я могу получить в связи с рождением ребенка, если я...

Добрый день. Подскажите, какие выплаты я могу получить в связи с рождением ребенка, если я не работаю и не состою на учете в службе занятости. Расскажите также о сроках и порядке получения положенных выплат.

Ответы врачей 1

Специалист
Жінка яка хоче отримати допомогу при народжені дитини але при цьому вона не працює і не знаходиться на обліку в службі зайнятості, їй потрібно звернутися до служби зайнятості для отримання відповідної довідки, а потім цю ж довідку віддати у відділ соціального захисту громадян.
Виплати у зв’язку з вагітністю та пологами здійснюються, якщо звернення за нею надійшло не пізніше шести місяців з дня закінчення відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами, і виплачується жінками за весь період відпустки, тривалість якої становить 70 календарних днів до пологів і 56 календарних днів після пологів.