Скажите, пожалуйста, как в 2006 году будет насчитываться (сколько и от чего зависит) и выплачиваться...

Скажите, пожалуйста, как в 2006 году будет насчитываться (сколько и от чего зависит) и выплачиваться помощь маме по уходу за ребёнком до трёх лет? Спасибо

Ответы врачей 1

Специалист
Відповідно до постанови Правління фонду від 27.12.05 р.№ 218
Допомога при народжені із січня становить 8500 грн.
Допомога по догляду за дитиною до 3-х років становить 114грн
Це мінімальний розмір допомоги. Її фактичний розмір повинні обчислюватися як різниця між 50% прожиткового мінімуму для працездатної особи і середньомісячним доходом сім’ї у розрахунку на 1 людину згідно з порядком, Затвердженим Кабміном. Однак сьогодні такого порядку поки ще не має. Дану допомогу також необхідно буде індексувати.