пОДскажите пожалуйста .

пОДскажите пожалуйста ... В каких случаях можно выписать из приватизированной квартиры ?При разделе приватизированной квартиры, как делится имущество на 4 человек? в равных долях? влияет ли по половому признаку (женский, мужской пол)на получение большей или меньшей доли?

Ответы врачей 1

Специалист
Житловий кодекс Стаття 71. Збереження жилого приміщення за тимчасово відсутніми громадянами

При тимчасовій відсутності наймача або членів його сім`ї за ними зберігається жиле приміщення протягом шести місяців.
Якщо наймач або члени його сім`ї були відсутні з поважних причин понад шість місяців, цей строк за заявою відсутнього може бути продовжено наймодавцем, а в разі спору - судом.