Аня | 2018-05-09 09:15:26

Молочница, коричневые выделения

Здравствуйте, неделю назад началась молочница, пила Флюконазол прошла на день и началась опять, что можете посоветовать? И вчера начались коричневые выделения, сегодня стали гуще, с чем это связано?

Ответы врачей 1

Соломенко Ольга Николаевна
Адрес: МЦ «Into-Sana», Киев Днепровская Набережная 25.
Телефон: Узнать часы приема и записаться на прием можно по телефону: 044-393-00-00
Добрий день. Кров'янисті виділення можуть бути пов'язані з фазою циклу або з заальним процесом. Раджу Вам звернутися до ганеколога на прийом, так як виділення зі статевих органів, зуд, печіння можуть бути ознаками не лише молочниці, а й інших інфекцій. Тому лікування Фуцисом могло бути не ефективним. Для призначення ефективного лікування необхідно здати мазок та бак.посів виділень, щоб знати який збудник викликає запалення і до яких ліків він чутливий.