Ігор | 2018-05-10 01:46:14

Геморой

Доброго дня Проблема в тому шо є свербіл біля анального отвору і після свербіжу виділяється слизь ! Що це може бути ? Це геморой ?

Ответы врачей 1

Специалист
Добрий день. Такі скарги можуть викликати декілька захворювань: геморрой, періанальний кандідозний дерматіт, анальна інконтиненція, параректальна нориця, канділоми. Звертайтесь за допомогою .Я знайду для Вас вдосталь часу.Велик опит лікування даних захворювань.