Люда | 2018-05-12 20:22:01

Вакцинація

Термін робити щеплення (4 місяці дівчинці)був 27.04, пентаксин. Вакцини не було. Зараз 12.05, ми знайшли пентаксин, термін придатності до 31 травня. Підкажіть, будь ласка, колоти таку ,на грані чи можна почекати свіжу. Дякую за відповідь.

Ответы врачей 1

Гнилоскуренко Анна Валерьевна
семейный врач, педиатр
Адрес: Клиника «Into-Sana» (044) 393-00-00. График сменный
Добрий день. Якщо термін придатності не вийшов і вакцина зберігалась в належних умовах, можно ії використати.