Ксенія | 2018-05-16 13:22:41

Почки

Добрий день у дитини проблема з лівой ниркой. Я дуже переживаю можте сказати подробніше що це значить. Ліва нирка97*42мм,парехіма 9мм,контур рівний, форма боб , лоханка розширена 30*19мм, розширені чашки до 9-10мм,вміст лохонки-рідинний анехогенний та невелика кількість точкових ехогенних включень. В заключені узі написано гідронефроз 2ст лівої нирки. І якім методом лікар буде лікувати. Дякую за увагу

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте ваш вопрос отправлен врачу и находится на обработке, ожидайте пожалуйста ответ и не дублируйте вопрос несколько раз. Спасибо за понимание, с уважением Лікар. Інфо