Леся | 2018-05-17 19:24:11

Невралгія

Доброго дня. В мене така проблема: приблизно рік тому в мене почалися періодичні болі під лівою лопатою, віддавали в область серця, іноді бували дуже сильні, мені здавалося що це серце, однак кардіограма була добра, і лікар постав діагноз - міжреберна невралгія. Приймала ліки - толперизон. На якийсь час болі припинилися, але останнім часом відчуваю болі кожного дня. Чи можна це вилікувати і в який спосіб?

Ответы врачей 1

Водопьянов Владимир Анатольевич
невролог, рефлексотерапевт, мануальный терапевт
Адрес: г. Тюмень, Россия, Utair, врач-невролог, парамедик UNAMID
Здравствуйте. Можно, но это не поддаётся медикаментозному лечению. Методы лечения будут зависеть от того, какая причина (стресс, остеохондроз, мышечные спазмы, заболевания сердца и др.)