Мар'яна | 2018-05-18 12:29:31

Високодиференційований ендокринний карционід

Доброго дня! Три тижні тому моєму батькові (59 років) поставили діагноз рак прямої кишки, сказали що початок, тому що поліп є маленький при тому є невеликий метастаз в печінці. Звернулися ми до лікарів через запори. Правда, після того як звернулися все налагодилося. Вчора нам поставили діагноз Високодиференційований ендокринний карционід. Загальні аналізи добрі, тато себе почуває добре. Яке лікування Ви порадите?

Ответы врачей 3

Косенко Александр Петрович
хирург, проктолог
Адрес: Київ, бул.Т.Шевченка-17, КМКЛ №18, хірургічний корпус, 3-й поверх
Телефон: 8-050-330-15-15, [email protected]
Потрібна операція. Шукайте відповідь на proctolog.net.ua або на kosenko.org
Луцик Андрей Петрович
Адрес: г. Киев, Украина, Национальный медицинский университет, кафедра Хирургии №1; Проктологический центр Украины; Клиника «Обериг»
Телефон: (097) 398-33-54
Доброго вечора, Вам потрібно звернутись до онколога.
Специалист
Здравствуйте. Прогноз может быть хороший,при своевременно начатом лечении. Подход комплексный, план лечения назначает онколог. Если карциноед не прорастает глубже слизистой оболочки,то может быть удален трансректально через порт лапароскопически, с сохранением прямой кишки,как я себе представляю. Необходимо удалить метастаз в печени (резекция сегмента печени ).