Андрій | 2018-05-22 16:45:22

Нижче колін видно вени

Добрий день.нижче колін на правій нозі видно вени коли нога напружена утворюється горбок мяхкий...що це таке?

Ответы врачей 1

Родионов Алексей Сергеевич
сосудистый хирург, сердечно-сосудистый хирург, флеболог
Адрес: г. Киев, Украина, Главный военный клинический госпиталь МО Украины
Телефон: 067-764-55-12
Добрий день. Можливо, що нічого патологічного у Вас немає. Вени мають властивість розширятися і звужуватись в залежності від навантаження на них та центрального венозного тиску. Щоб спростувати або підтвердити варикозну хворобу, Вам треба звернутись на консультацію до судинного хірурга (або Вашого хірургірга за місцем проживання).