Любов | 2018-05-22 19:03:57

Проблеми в родині

Доброго дня! Скажіть про, що може свідчити така ситуація? Чоловіку 60 років з жінкою прожив 27 років. Жінка крім роботи нічого не бачила все в родину. Нікуди не їзде крім роботи по змінно. Він на пенсії доглядає за господарством, але йому всі допомагають. Він взагалі складна людина, але одна ситуація просто не мислима. Почав своїм дорослим дітям, розповідати в деталях про їх інтимне життя. І що в неї є коханець та йому не вистачає секса. Маніпулює, що піде і нікого не слухає, є лише його думка. З чим може бути пов'язана така поведінка? Що не стача секса так може дати по міскам???

Ответы врачей 1

Мидько Андрей Анатольевич
нарколог, психиатр, психотерапевт
Адрес: Одесса, Одесский областной центр психического здоровья
Телефон: 0677008277
В родині нема проблем. Це в старого розивнувся інволюційний психоз, таке буває, на жаль. Потрібна допомога лікаря.