Ігор | 2018-05-24 23:29:13

Геморой

Доброго Вечора! Звати мене Ігор, зіткнувся я з такою хворобою як геморой. Прочитавши про цю проблему, виявилось що в мене 1-ша стадія геморою. Піти до лікаря за консультацією неможу, так як перебуваю за кордоном ...але навіть якщо був би і в дома, то не впевнений що би пішов. Тому змушений написати сюди. Хочу щоб ви порадили якусь діючу мазь, чи щось що могло би вирішити мою проблему. Чекаю Вашої відповіді. Наперед дякую.

Ответы врачей 1

Специалист
Доброго дня. Спробуйте бізорнілову мазь,або реліф.У незапущених випадках може допомогти. Відповідь на це питання та на багато інших питань ви знайдете на моєму сайті doctorilchenko.com Щастя,здоровья.