Вікторія | 2018-05-26 23:16:23

вимова звука "р" та "ш"

Моїй дочці 4 роки і 2 місяці. Не вимовляє "р" на початку слова та в деяких словах всередині слова. Проте в словах, де "р" йде за приголосними - вимовляє чітко. Перед деякими голосними "р" вимовляє майже чітко. Не завжди чітко вимовляє "ш", часто замінюючи на "с", проте чітко вимовляє "щ". Інколи здається, що просто балується не вимовляючи всі звуки. Чи варто вже почати відвідувати логопеда, чи почекати до 4,5 років?

Ответы врачей 1

Ярош Татьяна Александровна
Телефон: 067-698-72-25
Дитина не балується, просто в неї ще не сформована правильна вимова і розрізнення звуків. Для такого віку це нормально. Почніть заняття з логопедом у 4,5 - 5 років.