Пациент | 2018-05-29 20:04:56

Боязнь болезней

Добрий вечір!допоможіть.зроблена операція мікрокарценома щитовидноі залози,тоді радіойод,тепер коли вже все позаду я почала заходити в інтернет і вичитувати там все про свою хворобу,а треба було читати до цього,і зрозуміла що радіойод не призначають при таких діагнозах,і тепер у мене паніка і депресія що я зробила все неправильно отравила себе і у мене зявиться більше онкозахворювань і я боюсь померти, я не сплю.весь час втома.Як мені зрозуміти що я все робила правильно для свого здоровя.Бо у мене тільки думки нащо я його пила.

Ответы врачей 1

Мидько Андрей Анатольевич
нарколог, психиатр, психотерапевт
Адрес: Одесса, Одесский областной центр психического здоровья
Телефон: 0677008277
А що лікарі кажуть?