Добрий день. В мене проблема і я досі незнаю де причина

Добрий день. В мене проблема і я досі незнаю де причина.Всі лікарі до яких я звертався в поліклініці нічого конкретного сказати неможуть. Вмене вже декілька місяців появляється і зникає висипка на шкірі а також підпухають і за день-два стухають повіки очей. Висипка - починається з маленьких червоних прищиків і за годину перетворюються на великі, трохи похожі на синяки. Я їх мазав якимись мазями але вони нічого недопомагають. Напухлість очей - починається з легкої сухості в очах і свербінням повік. А за годину в мене чі дуже запухлі. Лікар прописав каплі, але вони нічого не допомогли. Інший лікар - Кальцію глюконат + Супрастин. Чуть-чуть помагає, АЛЕ НЕ ЗНИКАЄ. Хелп!

Ответы врачей 1

Ярощук Лариса Борисовна
аллерголог
Адрес: г. Киев, ул. Амосова, 10. Национальный институт фтизиатрии и пульмонологии им. Ф.Г. Яновского АМН Украины. Клиника детской аллергологии и пульмонологии
Как скораяя помощь пробуйте Кларитин, или Цетиризин, А, вообще, надо проконнсультироваться у аллерголога и обследоваться