Оля | 2018-06-05 15:28:52

Протизаплідні

Добрий день! Я приймала протизаплідні таблетки. 2 травня перед місячними приймала останню таблетку, після цього більше не приймала. До цього часу місячні не появились, пройшло вже більше місяця. З’явилась висипка закритих комедонів на підборідді. Я хочу почати знову прийом таблеток, але на упаковці пише що прийом першої таблетки на п’ятий день місячних. Чи можна без місячних почати їх приймати?

Ответы врачей 1

Силаева Ольга Петровна
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Киев, МЦ «ADONIS Family».
Начинать прием контрацептивов необходимо только в начале менструального цикла.