inesa_ | 2018-06-07 09:09:31

Вакцинація АКДС

Доброго дня. Цікавить питання вакцинації АКДС. Дитині 4р. 11 міс. Зроблено щеплення БЦЖ і КПК. Зараз хочемо зробити АКДС. Чи можна починати з вакцини Бустрікс? Знаю, що коклюшний елемент там менший. Але від правця і дифтерії імунітет достатній виробляється? Ну і на рахунок коклюшного елементу, мала доза все таки дає трохи ефект? Чи ця вакцина нам не підходить? Дякую.

Ответы врачей 1

Шевелева Анна Евгеньевна
Адрес: Киев, клиника "Добробут", ул. Святошинская, 3б.
Доброго дня, вакцина Бустрікс призначена для бустерної вакцинації (ревакцинації) і не використовується для перших 3-х щеплень від цих інфекцій.