Олександра | 2018-06-07 17:28:04

Висипи і ломота у тілі

Доброго дня! Два місяці тому з'явилося почервоніння на носі та лобі й боліли вуха. На носі навіть наче полопалися маленькі судини. При цьому відчуваю слабкість та наче мускулатура у мене. Інколи німіє ліва сторона. Пішла до дерматолога. Сказали - алергія на сонце. Потім висип на спині, наче герпес. А тоді набряк Квінке. У лікарні кололи дексаметазон і крапельниці глутаргін, лазікс. Із вух вийняли пробки. На спині висип пройшов. На носі ні. Тоді кололи флостерон і дімедрол. Все без змін - на носі червоне, вуха знову починає закладати,, вже вавки на них, слабкість, м'язи болять, спазми лівої сторони. Діагнози лікарів: алергічна кропив'янка. Здала аналіз на імуноглобуліни та деякі алергени - все у нормі. Печінкові проби теж у нормі. Допоможіть, будь ласка

Ответы врачей 1

Водопьянов Владимир Анатольевич
невролог, рефлексотерапевт, мануальный терапевт
Адрес: г. Тюмень, Россия, Utair, врач-невролог, парамедик UNAMID
Здравствуйте. Это нарушение нейрогуморальной системы - полная декомпенсация организма. Сильнее гормональных препаратов для устранения этих симптомов нет. Солнце, могло только спровоцировать, а причина в другом - питание (возможно какие-то химические соединения. отёк Квинке - это не просто аллергия, это острая аллергическая реакция) и стрессы. Тут нужно коллегиально решать вопрос - невролог, аллерголог, инфекционист, токсиколог в зависимости от Вашей истории болезни.