Иванна | 2018-06-08 15:52:36

Бородавки

У мене проявляють бородавки, було дві, які старіші, пробувала видалити чистотілом, але повністю не зникли, потім появилось більше бородавок, багато з'являється нових, що робити, куди йти, яке лікування повинно бути, чи це може бути зв'язано з імунітетом якщо не хворієш, чи це просто якись вірус в організмі

Ответы врачей 1

Рыльцов Александр Юрьевич
терапевт, пульмонолог
Адрес: г. Харьков, Украина
Телефон: +38-066-194-83-81, +38-096-909-87-96, +38-093-364-12-75
Добрий ранок. Все лікування бородавок зводиться до їх фізичного, хімічного або механічного знищення. На жаль, інших опцій практично немає.