Алена | 2018-06-11 11:54:46

Проблеми з лівим колінним суглобом

Доброго дня!!!! Місяць назад я пройшла повне обстеження лівого колінного суглобу і діагноз мені поставили такий: хронічне пошкодження хряща надколінника та медіального виростку стегна, синовіт, стан після артроскопії парціальної резекції медіального меніску та медіопателярної складки лівого колінного суглобу, болевий синдром. Мені іще тільки 20 років. Раніше займалася спортом і танцями. Травма сталася 6 років назад, впала на коліно різко. Що при такому діагнозі краще робити, як лікувати????

Ответы врачей 2

Гужевский Игорь Витальевич
травматолог / ортопед
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Воровского, 27, Институт травматологии и ортопедии АМН Украины
Телефон: 288 01 25; 067 408 21 27
Конкретне лікування у подібних випадках може бути рекомендоване після очного огляду з наявністю оригіналів свіжої МРТ. Конт тел 067 408 21 27.
Котюк Виктор Владимирович
травматолог / ортопед
Адрес: ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», відділення спортивної та балетної травми, лікар ортопед-травматолог, Медичний центр 'Добробут'
Телефон: 068-321-42-87, 044-449-35-64
Зазвичай ін'єкції гіалуронової ксилоти у травматолога, іноді PRP  у травматолога, спеціальній наколінок, спеціальні вправи, таблеточки хондропротекторів. А взагалі лікування в залежності від симптомів, бо результати обстеження то таке... Може резултати у вас такі, але вас нічого не турбую. Може потрібна фізіотерапія буде. Є чим лікувати)) Треба визначити, що саме ми лікуємо, якого ступеню вказані порушення у вас. для цього потрібний очний огляд. Телефонуйте 068-321-42-87, приходьте, полікуємо))