тетяна | 2018-06-15 01:20:26

показники нейроносонографії

Доброго дня. За результатам нейросонографії у дитини, 7 міс.збільшені бокові шлуночки: лобний ріг 6 мм, потилочний 16 мм, сплетення 11 мм, діл тіла-10 мм. Раніше, в 6 міс ми робили нейросонографію, у дитини були кисти 2-3 мм, на разі поодинокі кисти до 1 мм, однак, збільшилась діл.тіла бокових шлуночків з 8 до 10 мм, чи це є негативна тенденція, чи основне, щоб не було утворення кист, а незначне збільшення діл.тіла не є значним показником? Оскільки нам зараз лікування не призначено.

Ответы врачей 1

Мирошников Александр Александрович
эпилептолог, невролог детский
Адрес: Клиника "R+ Medical Network" УЛ. ВАСИЛИЯ КАСИЯНА, 2/1 (Голосеевский р-н) Время приема: вторник 16:00-20:00, суббота и воскресенье 9:00-13:00 УЛ. ЕВГЕНИЯ КОНОВАЛЬЦА, 34-А (Печерский р-н) Время приема: пятница 16:00-21:00
Телефон: https://www.facebook.com/pediatric.neuro/ Телефон 0 800 307 103
Доброго дня, головне це результати огляду дитини, як вона розивається, ч не відстає у розвитку та чи не має у батьків скарг. Результати НСГ не завжди свідчать про патологію у дитини.