Зінаїда | 2018-06-16 10:14:15

боль в области пупка

добрий день. 3-4 дня я відчуваю біль в області пупка, інколи віддає на праву сторону, болить особино коли лягаю ввечір спати. сьогодні проснулась в ночі від болю, але біль стає сильнішою коли я сплю на лівій або правій стороні, появляється тошнота. лягаю на спинку, симптоми послаблюються. десь 5 місяців тому, у мене виявили аскаридоз, і я його вилікувала, від того моменту я час від часу робила аналізи, остані аналізи робила 2 тиждня тому, нічого не виявлено.( робила декілька раз в проміжутку 2 тиждня,але по разу здавала аналізи, після лікування 3 рази підряд) скажіть будьласка, може це бути знову аскаридоз, температура в мене 36.7-37.2(з дитинства така температура), появилрось легеньке відчуття дискомфорту в горлі, але не таке сильне як колись, і інколи легенький кашель, і вже 3-4 дня не була в туалеті( . доцільно здавати кров на антитіла, якщо я впринципі нещодавно перехворіла аскаридозом, чи в цих симптомах може критись зовсім інше ? мені 21 дякую

Ответы врачей 1

Рыльцов Александр Юрьевич
терапевт, пульмонолог
Адрес: г. Харьков, Украина
Телефон: +38-066-194-83-81, +38-096-909-87-96, +38-093-364-12-75
Добрий вечір, Зінаїдо! Перш за все треба виключати апендицит. Почніть з консультації хірурга.