valentina_tina | 2018-06-18 14:43:44

Біль при ковтанні рідини

Доброго дня! Вже впродовж тривалого часу, кілька місяців, мене турбує біль при ковтанні рідини. З твердою їжею - все нормально. З рідкою - то болі, то спазми - то у горлі, то в гортані, то в стравоході, різної сили й частоти. Буває часто також пульсуюче тремтіння шиї, області гортані коли засинаю. Минулого року, в серпні, проходила курс антирабічної вакцини та антирабічного імуноглобуліну. Були вже найгірші думки - що все ж таки захворіла сказом, незважаючи на вакцинацію (через біль при ковтанні), але начебто вже стільки часу (майже півроку) цією страшною хворобою не хворіють. Чи я помиляюся? Що це таке може зі мною може бути, підкажіть, будь ласка.

Ответы врачей 1

Водопьянов Владимир Анатольевич
невролог, рефлексотерапевт, мануальный терапевт
Адрес: г. Тюмень, Россия, Utair, врач-невролог, парамедик UNAMID
Здравствуйте. Что у Вас без консультации сказать представляется возможным. Но как пример, такое может быть при стрессе, онкологии, рассеянном склерозе, наверняка существует ещё много других заболеваний не относящихся к неврологии. Рекомендую записаться на консультацию.