Віталій | 2018-06-20 18:10:03

Гіпотеріоз

Ми з жінкою хочемо завести дитину, але я приймаю постійно еутирокс, так як в мене гіпотеріоз. Підскажіть будь ласка, як мені бути з прийомом ліків, треба їх припиняти приймати, якщо треба то з якого часу і на який період?

Ответы врачей 1

Панькив Владимир Иванович
Ви отримуєте еутирокс для підтримання нормального функціонування організму (оцінюється за рівнем ТТГ в крові). Тому якщо Ви плануєте з дружиною зачати дитину, перевірте ТТГ в крові, і в жодному разі не припиняти прийом еутироксу!