Бон | 2018-06-22 11:58:53

Болить

Доброго дня. В мене пухлина появился біля перед анальним отвором, дуже сильно болить. Що це може бути?

Ответы врачей 2

Косенко Александр Петрович
хирург, проктолог
Адрес: Київ, бул.Т.Шевченка-17, КМКЛ №18, хірургічний корпус, 3-й поверх
Телефон: 8-050-330-15-15, [email protected]
А може ще й гострий парапроктит - тоді треба оперувати якнайшвидше, доки не "поповзла" флегмона і не стала необхідність видалення обох сідниць. І то не жарти. Йдіть до лікаря. Шукайте відповідь на proctolog.net.ua або на kosenko.org
Специалист
Добрий день. Скорішь за все,це гострий зовнішній геморрой,ускладнений тромбозом гемороідального вузла. Треба якнайшвидше приймати міри : ваночки сидячі з відвару ромашки,дієта №3,гель гепатромбін,детралекс,ескувіт,раптен,мукофальк,свічи проктоглівенол.Візьміть лікарняний днів на 5 -7.Якщо симптоми не зникнуть,негайно зверніться до проктолога.Удачі. Відповідь на це та інші запитання ви знайдете на моєму сайті : doctorilchenko.com