Елена | 2018-06-22 16:10:25

Плохие показатели спермограммы

Чоловіку 31 рік. Показники спермограми: Днів утримання - 3 Час розрідження - 60 хв Об'єм - 1 мл В'язкість - не розріджується Концентрація - 17 млн. Прогресивно рухливі 17 млн. Непрогресивно рухливі - 63 млн. Нерухливих - 20 млн. Морфологічно нормальних - 1% Патологічних форм - 99% Лейкоцити в полі зору - суцільно Аглютинація - - Агрегація - - Включення - + Спермограмма повторна, місяць назад результати майже такі ж. Які обстеження пройти, щоб виявити причину таких показників. Не можемо зачати уже тривалий час. Завчасно Дякую.

Ответы врачей 1

Чумак Александр Анатольевич
Адрес: Место работы: КНП «КДЦ» Шевченковского района г. Киева, филиал №3, ул. Рижская, 1 ( м. Дорогожичи).
Телефон: Телефон: ( для сообщений) 099-500-09-09 Сайт: chumakurolog.com
Виражені явища запального процесу в органах які мають відношення до репродуктивної функції ( виходячи з високих лейкоцитів). В першу чергу під наглядом уролога виключити інфекції, запалення простати, податків яєчок, варикозне розширення вен. Тактика залежить від встановлено діагнозу.