Маріна | 2018-06-24 00:23:02

вирус

Доброго дня. Синові майже 6 місяців, вже 4 дні у нього температура 37-38,4, інколи різко самостійно спадає і так же різко з*являється. Почало сльозитися і дуже закисати очко. У його сестри гнійна ангіна чи можуть дані симптоми свідчити про те що у нього теж гнійна ангіна чи про що вони можуть говорити? Допоможіть будь-ласка.

Ответы врачей 1

Шевелева Анна Евгеньевна
Адрес: Киев, клиника "Добробут", ул. Святошинская, 3б.
Доброго дня, для того, щоб встановити діагноз ангіна, потрібен огляд лікаря. Для ангіни характерно підвищення температури тіла, біль в горлі, поява гнійних нальотів на мигдаликах, збільшення підщелепних і шийних лімфовузлів.