Мар'яна | 2018-06-30 13:03:21

Остеохондрома дистального отдела правой бедренной кости

Добрий день. Моїй доньці (10 років) на початку червня провели операцію з видилення остеохондроми дистального відділу правої стегнової кістки. Все ок. Рубець затягується. Скажіть будь ласка чи можна нам через 1,5 місяця після операції на море, якщо на рубець вдягнути бандаж або ще якийсь захист від сонця? І через який період можна бігати, їздити на велосипеді і т.д. Дякую

Ответы врачей 1

Котюк Виктор Владимирович
травматолог / ортопед
Адрес: ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», відділення спортивної та балетної травми, лікар ортопед-травматолог, Медичний центр 'Добробут'
Телефон: 068-321-42-87, 044-449-35-64
Треба бачити результати гістології, пацієнтку, власне самі знімки до та після операції, щоб щось стверджувати. Теоретично в багатьох випадках можна, але всек залежить від гістологічного заключення, від розмірів резекції кістки та стану кінцівки. Рубець - це не єдина і не основна можлива перешкода такій відпустці. Краще визначити це у вашого ортопеда, що проводив операцію. Я думаю, більше шансів, що він дозволить.