Оксана | 2018-07-03 15:56:44

Відхилення

Дитина 2 роки .лягає на спинку ,згинає ножки в колінах та тяне їх до грудей,наче видавлює щось з себе,напружується,червоніє ...робить так біля 5 хв більшість перед сном...Коли кажу "не можна" встає і починає плакати...це відбувається раз у кілька днів,і тільки в кімнаті....в туалет ходить добре

Ответы врачей 1

Мирошников Александр Александрович
эпилептолог, невролог детский
Адрес: Клиника "R+ Medical Network" УЛ. ВАСИЛИЯ КАСИЯНА, 2/1 (Голосеевский р-н) Время приема: вторник 16:00-20:00, суббота и воскресенье 9:00-13:00 УЛ. ЕВГЕНИЯ КОНОВАЛЬЦА, 34-А (Печерский р-н) Время приема: пятница 16:00-21:00
Телефон: https://www.facebook.com/pediatric.neuro/ Телефон 0 800 307 103
Доброго дня мова йде про дівчинку чи хлопчика? Найбільш ймовірно це так звані нав'язливі стани. які часто бувають у маленьких дітей. Також перевірте чи немає подразнень у ділянці геніталій, запалення статевих органів, виключити глистну інвазію, особливо гостриків.