Ван | 2018-07-05 08:13:55

Боль

Доброго дня. Я працюю на будівництві, і розтягнув зв'язки на правій нозі в стопі. Перемотав еластичним бинтом, через декілька днів біль майже перестала. Вихідних не брав, працював дальше. Але вчора різко почало пекти в гульці, з правої сторони. Пече і болить

Ответы врачей 2

Котюк Виктор Владимирович
травматолог / ортопед
Адрес: ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», відділення спортивної та балетної травми, лікар ортопед-травматолог, Медичний центр 'Добробут'
Телефон: 068-321-42-87, 044-449-35-64
Зв'язки не тягнуться, а рвуться, як не тягнеться, а рветься аркуш паперу. Вас дезінформували. Тому "розтягнення" зв'язок треба лікувати не еластичним бинтом, а більш жорсткими фіксаторами. Для встановлення діагнозу та вибору оптимального способу лікування потрібно звернутись до лікаря. Але якщо лікування обмежиться еластичним бинтом, шукайте іншого травматолога.
Гужевский Игорь Витальевич
травматолог / ортопед
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Воровского, 27, Институт травматологии и ортопедии АМН Украины
Телефон: 288 01 25; 067 408 21 27
Яке запитання ?