kaplyndima83 | 2018-07-05 15:24:50

нейросонографія

Добрий день! Хлопчик 1 місяць. Висновок нейросонографії - вентрикулодилятація 1 ступеня. Розширення зовнішніх лікворних шляхів. Висновок лікаря - С-м мишечной дистонии в следствии ІИПЦНС Призначили нейроксон 1мл два рази в день 45 днів. В аптеці сказали, що такого препарату діткам не можна давати. Підскажіть, будь ласка, що нам робити.

Ответы врачей 2

Мирошников Александр Александрович
эпилептолог, невролог детский
Адрес: Клиника "R+ Medical Network" УЛ. ВАСИЛИЯ КАСИЯНА, 2/1 (Голосеевский р-н) Время приема: вторник 16:00-20:00, суббота и воскресенье 9:00-13:00 УЛ. ЕВГЕНИЯ КОНОВАЛЬЦА, 34-А (Печерский р-н) Время приема: пятница 16:00-21:00
Телефон: https://www.facebook.com/pediatric.neuro/ Телефон 0 800 307 103
Доброго дня, іноді неврологи дійсно призначають препарати такої дії як нейроксон поза показаннями прописаними у інструкції. Проте переконайтеся, що ви чітко обговорили з лікарем необхідну дозу препарату, режим прийому, можливі побічні ефекти та ваші дії у випадку їх появи. Тоді ви будете почувати себе більш спокійно коли почнете лікування.
Водопьянов Владимир Анатольевич
невролог, рефлексотерапевт, мануальный терапевт
Адрес: г. Тюмень, Россия, Utair, врач-невролог, парамедик UNAMID
Здравствуйте. В первую очередь Вам необходим детский невролог. Во вторую, каждый врач прежде чем назначит что-либо, сам будет устанавливать диагноз. А для этого необходимо знакомиться со всей историей болезни.